Luxusní keramické bazény‚ bazénové lemy a dlažby

Bazény DALIAH Ceramics

 

Bazény DAIAH Ceramics jsou opravdu luxusní  bazény s keramickým obkladem. V provedení vnitřním , nebo venkovním se stanou dominantou vašeho domu či zahrady. Tajemství systému  DAIAH Ceramics spočívá v sendvičové skladbě bazénové stěny, přecházející v designový keramický povrch. Stěny ze slimuté dvoucentimetrové dlažby jsou zakončené v námi výrobeném keramickém bazénovém lemu dle Vašeho výběru.

Povrchová ochraná vrstva DAIAH je mimořádně odolná vůči:

                                                                                                    - ultrafialovému záření

                                                                                                    - chlorové vodě

                                                                                                    - slané vodě

                                                                                                    - nečistotám

                                                                                                    - poškrábání

 Vložené PVC a PP jádro, které zajišťují sesílenou vodotěsnost a  nepropustnost. Keramické bazény vyrábíme z kvalitních slinutých materiálů s vysokým bodovým zatížením. Ať už si v naší prodejně vyberete jakékoliv luxusní bazén, zaručujeme se za jejich kvalitu, bezpečnost a dlouhou životnost. Díky jedinečné konstrukci můžeme našim bazénům poskytnout prodlouženou záruku až 25 let.

EVO 

Keramický bazén, keramická dlažba,Keramický bazén, keramická dlažba,

Na přání zákazníka zhotovýme 3D vizualizazaci Vašeho bazénu v různých úrovních náročnosti.  Projektujeme v programech AutoCAD od firmy Autodesk. Poskytujeme klientům ty nejkvalitnější služby a zkušenosti v oboru.

EVO 1

Zajišťujeme profesionální výrobu i montáž prvotřídních technologických zařízení pro úpravu vody v privátních i veřejných bazénech různých materiálních provedení (nerez, fólie, keramika, akrylát). Provádíme rekonstrukce, opravy a modernizace již starších bazénů a bazénových technologií.

EVO 2

Na námi realizované zakázky nabízíme i pravidelný bazénový servis. Naši odborně vyškolení servisní technici s dlouholetou praxí zařídí kompletní údržbu bazénové technologie během celého roku a v případě potřeby pružně obstarají její opravu či výměnu. Na počátku koupací sezóny připravíme bazény k provozu a naopak na konci sezóny bazény profesionálně zazimujeme. Není pro nás překážkou, poskytnout servisní služby na stavby, které jsme původně nerealizovali.

EVO 3

Bazén,keramický, plastový,obkladBazén interiérový, exteriérový, obložený lemBazén interiérový, exteriérový, obložený lem

EVO 4

Bazén interiérový, exteriérový, obložený lemBazén interiérový, exteriérový, obložený lemBazén interiérový, exteriérový, obložený lem

EVO 5

Bazén interiérový, exteriérový, obložený lem, keramický bazénBazén interiérový, exteriérový, obložený lem, keramický bazénBazén interiérový, exteriérový, obložený lem, keramický bazén


TOPlist